pixel

Szminka w dłoń – łodzianki biją Rekord Polski

Targi Meet My Make Up już na stałe wpisały się w kalendarz łódzkich wydarzeń. W tym roku jednak uczestniczki czeka pewna atrakcja i wyzwanie w jednym – próba pobicia Rekordu Polski w kategorii „Najwięcej osób malujących sobie usta jednocześnie„.

Próba odbędzie się w rotundzie galerii handlowej Manufaktura, 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00. Chętne łodzianki muszą pojawić się na miejscu o godzinie 14:30 z wybraną szminką w dłoni.

Aby pobić dotychczasowy rekord, potrzebnych będzie co najmniej 447 osób. Uczestniczki, które wezmą udział w biciu rekordu dostaną upominki w postaci szminki i kosmetycznego lusterka.

Celebrowanie kobiecości będzie trwać przez całą sobotę. W rotundzie galerii handlowej w godzinach 10-20 będzie można bliżej poznać najlepsze urodowe marki dostępne w Manufakturze. Swoje beauty stoiska i oferty zaprezentują: Bath and Body Works, The Body Shop, Yves Rocher, Now Brow, Golden Rose, Organique – podają organizatorzy.

Plakat wydarzenia Meet My Make Up

Uczestniczki targów Meet My Make Up będą mogły odbyć warsztaty kobido, wykonać bezpłatny makijaż i masaś głowy, zapytać specjalistów i specjalistki o dobrane do typu skóry porady kosmetyczne, obejrzeć pokazy fryzjerskie, wziąć udział w konkursach czy skorzystać z promocji marek.

Już 9 marca przekonamy się czy w Manufakturze uda się zebrać niemal 500 osób, które pomalują usta jednocześnie!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

09 mar 2024
Zakończone!

Czas

15:00 - 15:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Manufaktura Łódź
Drewnowska 58, 91-002 Łódź
Kategoria

Organizator

Manufaktura
Manufaktura