pixel

thyssenkrupp bije Rekord Polski

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób przybijających sobie piątki jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe przybijanie piątek. 


Na początku listopada na całym świecie hucznie obchodzony jest Światowy Dzień Bicia Rekordów. Wiele osób prywatnych i firm włącza się w te obchody organizując własne próby bicia rekordów. Również Polski oddział globalnego przedsiębiorstwa thyssenkrupp będący czołowym dystrybutorem wyrobów hutniczych i tworzyw sztucznych w kraju podejmie się próby pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób przybijających sobie piątki jednocześnie. 

Misją firmy thyssenkrupp jest budowanie silnego poczucia przynależności do zespołu. W zespole pielęgnuje się wzajemny szacunek, zaufanie. Doceniana jest otwartość i uczciwość.

Rekordowe wydarzenie odbędzie się już 13 listopada 2018 roku w siedzibie firmy w Oliva Business Center w Gdańsku. Start rekordu zaplanowano na godzinę 11:30. Całe przedsięwzięcie będzie polegało na zgromadzeniu w jednym miejscu jak największej liczby osób, które jednocześnie, ustawione parami w dwóch rzędach, przybiją sobie nawzajem piątki. Na miejscu obecny będzie oficjalny sędzia Biura Rekordów, który zweryfikuje wynik próby i jeżeli rekord zostanie pobity, wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający osiągniecie.

Celem ustanowienia rekordu jest ukazanie gdańskiego oddziału thyssenkrupp, jako miejsca przyjaznego, zintegrowanego i pełnego pozytywnej energii, w którym każdy z pracowników może być sobą i czuć się swobodnie.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

13 lis 2018
Zakończone!

Czas

11:30 - 12:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Oliva Business Cente
Al. Grunwaldzka 472D, 80-309 Gdańsk
Kategoria

Organizator

thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o. o
thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o. o