pixel
Wielkie trąbki

Trąbki w Trąbkach 2019

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób grających jednocześnie na trąbkach został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe trąbki w trąbkach. 


W dniu 15 czerwca 2019 roku (sobota) o godzinie 18.15 na stadionie w Trąbkach Wielkich odbędzie się, w ramach 15. Biesiady „Trąbki w Trąbkach”, próba pobicia Rekordu Polski w kategorii: najwięcej osób grających jednocześnie na trąbkach. Wynik, który jest do pobicia to 102 trąbki, które zagrały podczas zeszłorocznej edycji wydarzenia.

Podobnie jak w zeszłym roku wykonywanym utworem będzie Hejnał Gminy Trąbki Wielkie. Utwór został wybrany spośród 85 zgłoszonych do Konkursu Kompozytorskiego zorganizowanego pod patronatem JE Rektora Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku Macieja Sobczaka w 2015 roku.

Próbę pobicia Rekordu Polski obserwował będzie oficjalny sędzia Biura Rekordów.

W rekordowym chórze trąbek wystąpią uczestnicy Konkursu Trąbkowego „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”, który odbywał się będzie w Szkole Podstawowej w Trąbkach Wielkich. Zagrają także ich opiekunowie i jurorzy, a wśród nich Przewodniczący Jury – znakomity trębacz – solista i kompozytor z Izraela Tamir Akta. Nie zabraknie także artystów występujących podczas Biesiady „Trąbki w Trąbkach”. Na ich czele stanie Łukasz Golec z Zespołu Golec uOrkiestra.

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma okazały pamiątkowy medal. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dodatkową nagrodą dla wszystkich rekordzistów będzie koncert Zespołu Golec uOrkiestra.

GOKSiR

Oceń ten rekord!

Data

15 cze 2019
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Stadion w Trąbkach Wielkich
Sportowa 4, 83-034 Trąbki Wielkie
Kategoria

Organizator

GOKSiR w Trąbkach Wielkich
GOKSiR w Trąbkach Wielkich