pixel

V Charytatywny Rajd Koguta

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największy rajd pojazdów zabytkowych został pobity/ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy Rajd Koguta. 


Już 3 czerwca 2021 roku o godzinie 12:30 z Oławy wystartuje V Charytatywny Rajd Koguta, podczas którego odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największy rajd pojazdów zabytkowych. Nie zabraknie emocji i dobrej zabawy, a to wszystko w towarzystwie pięknych klasyków motoryzacji sprzed lat.

Charytatywny Rajd Koguta połączony z ustanawianiem Rekordu Polski to wielkie wyzwanie dla każdej z załóg. Każda załoga musi stawić czoła przygotowaniom technicznym, logistycznym no i będzie musiała się zmierzyć z trasą. Trasą z górami, dolinami i przeszkodami. Trasą pełną awarii, wyzwań i niezaplanowanych zdarzeń, które będą tworzyć kolejne, niezapomniane wrażenia. Organizacja takiego wydarzenia a to duże przedsięwzięcie i zaangażowanie wielu osób.

Wydarzenie ma charakter charytatywny, a to oznacza, że wszystkie zebrane pieniądze przez uczestników trafią do osób potrzebujących. Całe 100% kwoty zostanie podzielone na kilkadziesiąt chorych, potrzebujących dzieci i kilka fundacji. Pieniądze trafią także do schroniska i fundacji dla zwierząt.

Ustanawianie rekordu zaplanowano na starcie wydarzenia, czyli 3 czerwca po godzinie 12:30 w Oławie. Finał imprezy odbędzie się w Zakopanem, a organizatorzy zadbali o to, aby na miejscu nie zabrakło różnorodnych  atrakcji!

Rejestracja na wydarzenie trwa na stronie organizatora: Zabytkowe.com.pl. Tam również znajdziesz wszystkie szczegóły wydarzenia.

PLAKAT_RAJD_2021

Oceń ten rekord!

Data

03 - 06 cze 2021
Zakończone!

Czas

12:30 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Polska
Kategoria

Organizator

Muzeum Motoryzacji Wena w Oławie
Muzeum Motoryzacji Wena w Oławie