pixel
mors

V Zjazd Pozytywnych – Niemożliwe Nie Istnieje

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób rzeźbiących w drewnie jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe rzeźbienie morsów. 


Już 17 sierpnia 2019 roku w Przesiece k. Karpacza ustanawiany będzie oficjalny Rekord Polski na najwięcej osób rzeźbiących w drewnie jednocześnie. Aby udało się ustanowić rekord, musi zebrać się przynajmniej 100 osób rzeźbiących. Rzeźbić każdy może! Wystarczy chcieć.

Na miejscu wydarzenia obecni będą profesjonaliści – rzeźbiarze, którzy pomogą każdemu chętnemu przystąpić do próby. Założenie rekordu jest proste – należy wyrzeźbić w drewnie wizerunek morsa, gdyż miejsce ustanawiania rekordu to mekka polskich morsów – region Wodospadu Podgórnej w Karkonoszach.

Celem wydarzenia jest promocja morsowania jako naturalnej krioterapii dla każdego, promocja rękodzieła, regionu oraz wspaniała, wspólna zabawa. Na zakończenie rekordu przewidziana jest licytacja prac.

Ustanawianie rekordu jest częścią większego wydarzenia „V Zjazd Pozytywnych – Niemożliwe Nie Istnieje”, które zaczyna się 15 sierpnia 2019 roku.

Całe wydarzenie ma charakter motywacyjny. Zapraszamy do udziału wszystkich pozytywnych. Wstęp jest bezpłatny.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

17 sie 2019
Zakończone!

Czas

11:00 - 19:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Ośrodek "Chybotek"
ul. Karkonoska 51, 58-563 Przesieka
Kategoria

Organizator

Morsowisko - Noclegi z Kąpielą Lodową
Morsowisko - Noclegi z Kąpielą Lodową