pixel

VIII Bike Week Łeba

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą orkiestrę dzwonków rowerowych został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Największa orkiestra dzwonków rowerowych.


W Ramach odbywającej się w Łebie, ósmej edycji Największego Zlotu Motocyklowego nad Bałtykiem – Bike Week Łeba, uczniowie z klubu sportowego REDEN, przy Szkole Podstawowej nr 29 w Chorzowie, podejmą się oficjalnej próby pobicia Rekordu Polski.

Rekord na największą orkiestrę dzwonków rowerowych, który jest do pobicia, wynosi dokładnie 215 osób. Należy do Łodzian, którzy zgromadzili się przed Centrum Handlowym Manufaktura i wspólnie zagrali utwór„Eine Kleine Nachtmusik” Wolfganga Amadeusa Mozarta. Więcej o tym rekordzie przeczytacie w osobnym artykule – rekordowa orkiestra dzwonków rowerowych. 

Inspiracją do pobicia tego rekordu przez uczniów chorzowskiej szkoły jest 150-lecie nadania praw miejskich, miastu Chorzów. Celem całej akcji jest chęć popularyzacji turystyki rowerowej poprzez integrację z różnymi środowiskami społecznymi i kulturalnymi.

Bicie rekordu odbędzie się na terenach zielonych przy ul. Turystycznej w Łebie,w środę 15 sierpnia 2018 roku. Początek eventu zaplanowano na godzinę 10:00. 

Bike Week Łeba 2018 to największa i najdłuższa motocyklowa impreza nad morzem, trwająca cały tydzień. W tym roku potrwa od 12 do 19 sierpnia 2018 roku. Gorące sierpniowe słońce, chłodne bałtyckie fale i ryczące maszyny będą czekać na wszystkich miłośników dwóch kółek.

Plakat Łeba

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

15 sie 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 12:00

Lokalizacja

Tereny zielone
ul. Turystyczna, 84-360 Łeba, Polska

Organizator

Uczniowski Klub Sportowy REDEN
Uczniowski Klub Sportowy REDEN