pixel
Animal Art

Wędkarski Dzień Dziecka 2019

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób wędkujących jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe wędkowanie. 


Z okazji przypadającego 1 czerwca Dnia Dziecka, Polski Związek Wędkarski – Koło nr 14 w Pasłęku wraz z Piekarnią-Cukiernią Raszczyk, pragną zaprosić wszystkich dorosłych i wszystkie dzieci z okolic powiatu elbląskiego i gminy Pasłęk na Wędkarski Dzień Dziecka. Oj będzie się działo!

Całe wydarzenie odbędzie się już 9 czerwca 2019 roku (niedziela) w Parku Ekologicznym Zakrzewko II. Całe przedsięwzięcie rozpocznie się od oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób wędkujących jednocześnie. Start już o godzinie 9:00. 

Aby ustanowić Rekord Polski, w Pasłęku jednocześnie musi wędkować przynajmniej 100 osób. Wiek i umiejętności nie mają tu żadnego znaczenia – liczy się chęć i zapał! Udział w próbie jest bezpłatny. Obecny na miejscu sędzia Biura Rekordów zweryfikuje wynik i jeśli uczestnicy odniosą sukces – wręczy pamiątkowy certyfikat.

Poza próbą ustanowienia rekordu, na uczestników Wędkarskiego Dnia Dziecka czeka bardzo wiele atrakcji. Będą m.in. pokazy motocykli współczesnych i zabytkowych, pokazy sprzętu wędkarstwa morskiego i plażowego z uczestnictwem kadry Sportowej PZW, konkurs plastyczny oraz pokazy sprzętu policyjnego.

Godzinowy harmonogram całego wydarzenia znajduje się na plakacie zamieszczonym poniżej.

Wędkarski Dzień Dziecka

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

09 cze 2019
Zakończone!

Czas

09:00 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Park Ekologiczny – zbiornik Zakrzewko II
14-400 Pasłęk, Polska
Kategoria

Organizator

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 14 w Pasłęku
Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 14 w Pasłęku