pixel

Wigilia na Kaliskim Rynku

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób przebranych za anioły został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekord Polski na największą liczbę aniołów znajdujących się w jednym miejscu.


Fundacja Bread of Life, razem z organizatorami Wigilii na kaliskim rynku, zapraszają wszystkich mieszkańców Kalisza i okolic do podbicia zeszłorocznego Rekordu Polski na największą liczbę aniołów znajdujących się w jednym miejscu.

Celem organizatora jest zebranie co najmniej 500 osób, które 16 grudnia 2017 roku, punktualnie o godzinie 15.00 pojawią się na rynku w Kaliszu w przebraniu anioła. Aby wziąć udział w akcji należy włożyć na głowę aureolę, przypiąć skrzydła oraz włożyć biały strój sięgający kolan lub do ziemi. Ważne, aby podczas bicia rekordu dobrze się bawić z innymi aniołami oraz wykazać się odrobiną cierpliwości, tak aby organizatorzy zdążyli policzyć wszystkich uczestników.

Celem całego wydarzenia jest wsparcie piątki podopiecznych fundacji Bread of Life. Szlachetna idea ma także na celu wzbogacenie programu Wigilii na kaliskim rynku.

Organizatorzy zachęcają do udziału jak największą liczbę osób, zwłaszcza że w przyszłym roku do akcji chce się włączyć także Poznań, którego celem ma być pobicie rekordu na największą liczbę aniołów w jednym miejscu, podczas Poznańskiego Betlejem.

Najwięcej osób w stroju anioła

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

16 gru 2017
Zakończone!

Czas

12:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Główny Rynek w Kaliszu
62-800 Kalisz, Polska
Kategoria

Organizator

Bread of Life
Bread of Life