pixel
profilaktyka-raka

XV Powiatowy Miesiąc Walki z Rakiem i Promocji Zdrowia

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób z różową wstążką został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe różowe wstążki. 


W ramach piętnastej edycji Powiatowego Miesiąca Walki z Rakiem i Promocji Zdrowia, już 15 października 2019 roku na Rynku Staromiejskim w Stargardzie odbędzie się oficjalna próba ustanowienia pierwszego w kraju Rekordu Polski na najwięcej osób z różową wstążką. Rekordowe przedsięwzięcie ma na celu promowanie profilaktyki raka piersi i uświadomienie uczestników o konieczności wykonywania regularnych badań. Innymi słowy – profilaktyka raka piersi jest ważna i dlatego też w rekordowy sposób będzie o niej mowa!

Aby udało się ustanowić rekord, w wyznaczonym miejscu na Rynku Staromiejskim w Stargardzie musi pojawić się przynajmniej 100 osób z widocznie przypiętą do ubrania różową wstążką.  Samo bicie rekordu potrwa regulaminową 1 minutę. Start Rekordu Polski punktualnie o godzinie 15:00, jednak warto przyjść na miejsce już o godzinie 14.30, aby odebrać różową wstążkę i zostać wpuszczonym do strefy bicia rekordu.

Nad rekordową próbą będzie czuwała obecna na miejscu sędzina Biura Rekordów, która zweryfikuje wynik rekordu i jeśli próba zakończy się sukcesem wręczy pamiątkowy certyfikat potwierdzający osiągnięcie. 

W programie wydarzenia przewidziano również wiele innych, dodatkowych atrakcji.

Więcej informacji wkrótce. 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

15 paź 2019
Zakończone!

Czas

14:30 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Rynek Staromiejski w Stargardzie
Rynek Staromiejski 5, 73-110 Stargard
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie Amazonek Stokrotka
Stowarzyszenie Amazonek Stokrotka