pixel

Zbiórka z POMPĄ

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób wykonujących pompki jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Najwięcej osób robiących pompki.


Już 27 października 2018 roku na Bulwarach nad Wisłokiem w Rzeszowie odbędzie się rekordowa Zbiórka z POMPĄ. Dlaczego rekordowa? Ponieważ w ramach wydarzenia, każda chętna osoba będzie mogła wziąć udział w ustanawianiu oficjalnego Rekordu Polski na najwięcej osób robiących pompki jednocześnie. Aby wynik rekordu został zatwierdzony przez obecną na miejscu sędzię Biura Rekordów, pompki musi wykonywać przynajmniej 100 osób przez przynajmniej 1 minutę.

Początek całego pikniku zaplanowano na godzinę 10:00, a bicie Rekordu Polski rozpocznie się o godzinie 12:00. W tym dniu zaplanowano jeszcze wiele innych atrakcji, m.in.: koncert, treningi i wspólną rozgrzewkę.

Celem rekordowego przedsięwzięcia jest zachęcenie mieszkańców Rzeszowa do rozpoczęcia przygody ze sportem oraz do pomocy charytatywnej.

Podczas trwania akcji wolontariusze prowadzić będą zbiórkę na rzecz podkarpackiego hospicjum dla dzieci. Pierwsze 100 osób, które zgłosi się do bicia Rekordu Polski otrzyma pamiątkowe koszulki.

Zbiórka z Pompą

 

Oceń ten rekord!

Data

27 paź 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 12:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Bulwary nad Wisłokiem
Bulwarowa 35-078, Rzeszów, Polska
Kategoria

Organizator

Zbiórka z Pompą
Zbiórka z Pompą