pixel
rekord-polski-samochodziki

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Silesia Ring

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłuższą linię z samochodzików został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa kolumna z samochodów na 28. Finał WOŚP. 


W ramach 28. Finału Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się na Torze wyścigowym Silesia Ring w Kamieniu Śląskim, 12 stycznia 2020 roku, ustanawiany będzie oficjalny Rekord Polski na najdłuższą, kilkumetrową kolumnę z samochodzików! Start akcji zaplanowano na godzinę 15:00. 

W Rekordzie Polski, według wstępnych szacunków ma wziąć udział około 1500 zabawkowych samochodów! Czy wszystkie pomieszczą się na torze Silesia Ring? Zobaczymy!  Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy – starsi i najmłodsi mieszkańcy powiatu krapkowickiego!

Nieważna marka samochodu, model, czy rodzaj nadwozia. W tej zabawie mogą wziąć udział właściciele wszystkich autek. Chociaż Rekord Polski w najdłuższej kolumnie samochodów będzie ustanawiany na torze Silesia Ring, to tym razem niewymagane będzie ani prawo jazdy, ani ukończony 18 rok życia. Warunek jest jeden – kluczowy dla sprawy – posiadanie zabawkowych samochodzików.

Aby wziąć w biciu rekordu wystarczy zabrać ze sobą przynajmniej jeden samochodzik i 12 stycznia, podczas 28. Finału WOŚP przybyć na Silesia Ring w Kamieniu Śląskim! Całym sercem jesteśmy z WOŚP!

 

Oceń ten rekord!

Data

12 sty 2020
Zakończone!

Czas

15:00 - 19:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Tor wyścigowy Silesia Ring
Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski, Polska
Kategoria

Organizator

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach