pixel

80-lecie Unii Leszno

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób tańczących Kaczuchy jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: tańczenie „Kaczuch”


W ramach obchodów 80-lecia istnienia Unii Leszno, sportowcy, kibice i sympatycy klubu żużlowego podejmą się próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących popularny taniec – „Kaczuchy”.

Aby rekord został oficjalnie zatwierdzony przez sędzinę Biura Rekordów, która będzie obecna na miejscu wydarzenia, tańczenie „Kaczuszek” musi trwać przynajmniej 5 minut i musi w nim wziąć udział jednocześnie minimum sto osób. Do zabawy zaproszeni są wszyscy sympatycy klubu sportowego, niezależnie od wieku i płci. Najważniejsze, żeby każdy uczestnik rekordowego tańca znał wszystkie ruchy niezbędne do jego wykonania. Im nas więcej, tym będzie weselej!

Rekordowe tańczenie „Kaczuszek” odbędzie się w niedzielę 27 maja na Lodowisku obok Stadionu im. Alfreda Smoczyka, przy ul. 17 Stycznia. Rekordowy taniec będzie poprzedzał mecz, który tego samego dnia odbędzie się na stadionie żużlowym. Bicie rekordu rozpocznie się o godzinie 16.30. Jeśli próba zakończy się powodzeniem, oficjalne wręczenie certyfikatu przez sędzinę Biura Rekordów zaplanowano na godzinę 17:15.

Dodatkowo, w ramach prezentu z okazji 80 urodzin klubu pierwsze osiemdziesiąt osób otrzyma bilety na mecz z Tarnowem.

Kaczuchy - plakat

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

27 maj 2018
Zakończone!

Czas

16:30 - 17:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Lodowisko przy Stadionie im. Alfreda Smoczyka
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno

Organizator

Unia Leszno
Unia Leszno