pixel
bachata guinness challenge

Bachata Guinness Challenge 2019

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Guinnessa na najwięcej osób tańczących bachatę jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Bachata Guinness Challenge


1,2,3…. 8! Już 8 czerwca 2019 roku we Wrocławiu tanecznym krokiem ruszymy po rekord Guinnessa! Bachata Guinness Challenge – cel jest szczytny, ponieważ wydarzenie to powiązane jest ze zbiórką charytatywną na dzieci z chorobą nowotworową z Przylądka Nadziei – podopiecznych fundacji Na Ratunek. Pokażmy, że Polak potrafi! Razem damy radę! Bo jak nie my, to kto?

Najwięcej osób tańczących bachatę jednocześnie (nie mylić z ciabattą!), bo tak brzmi kategoria, jest nie lada wyzwaniem. Dlaczego? Bynajmniej nie chodzi o kroki, a o ludzi. Początkowo rywalem byli obecni rekordziści – Grecy, jednak 19 maja br. Hiszpanie podnieśli poprzeczkę i zebrali 950 osób! Taniec ten jest tańczony w parach, więc potrzebujemy min. 952 osoby… aby to się udało potrzebujemy właśnie CIEBIE!

Nie umiesz tańczyć? Masz dwie lewe nogi, a słoń nadepnął Ci na ucho? Nie szkodzi! W całej Polsce w wielu miastach trwają treningi z nauką układu, który wcale nie jest trudny. Przyjdź i przekonaj się, że każdy tańczyć może! Dopuszczane są nie tylko pary damsko-męskie.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg warsztatów przybliżających ten piękny taniec oraz HydePark Challenge, podczas którego każdy będzie miał swoje 5 minut sławy.

Ponadto, wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Wrocław. Reprezentanci Biura Rekordów już się zarejestrowali i również będą wspierać akcję na miejscu.

Bicie rekordu odbędzie się na Wielofunkcyjnej Hali Sportowej przy ul. Mickiewicza 94-96 we Wrocławiu.

Start o godzinie 19:30, rejestracja do 18:30.

Co zrobić, żeby dołączyć? Wejdź na Bachatachallenge.plzarejestruj się wyruszając w podróż i dołącz do grona setek osób, wesprzyj akcję i baw się dobrze! Kto wie, może jeszcze Ci się spodoba i zaczniesz regularnie tańczyć?

Po rekord – na Wrocław! Do zatańczenia!

Oceń ten rekord!

Data

08 cze 2019
Zakończone!

Czas

18:30 - 20:30

Koszt

35 zł

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Wielofunkcyjna Hala Sportowa
ul. Mickiewicza 94-96, 51-684 Wrocław
Kategoria

Organizator

Bachata Challenge
Bachata Challenge
Strona WWW
https://www.bachatachallenge.pl/