pixel
rolki reggae rekord

CEPA Rolki Reggae Rekord

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłuższy maraton jazdy na rolkach w sztafecie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe rolki. 


W ostatni weekend marca, na wrocławskim rynku odbędzie się rekordowe wydarzenie! Agata Miszewska i Wojciech Miszewski wspólnie będą ustanawiać Rekord Polski na najdłuższy maraton jeżdżenia na rolkach w sztafecie, przez przynajmniej 24 godziny!

Początek bicia rekordu zaplanowano na 30 marca 2019 roku o godzinie 12:00 na Rynku we Wrocławiu (pod Hard Rock Cafe). Zakończenie równo 24 godziny później, czyli po przestawieniu zegarków w nocy, o godzinie 13:00, 31 marca!

Rekord będzie ustanawiany w ramach eventu charytatywnego dla Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Jego celem będzie promowanie niesienia pomocy dzieciom chorym na raka oraz pacjentom kliniki Przylądek Nadziei.

Zapraszamy wszystkich do dopingowania uczestników rekordowej próby i do wsparcia szczytnej inicjatywy. Koordynatorem ustanawiania Rekordu Polski jest Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, a patronem tytularnym została szwedzka firma CEPA, której polski oddział mieści się w Bykowie.

Podczas wydarzenia promowana będzie bezpieczna i odpowiedzialna jazda na rolkach, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy realizowana przez wolontariat Fundacji, będą również zdjęcia, filmy i transmisja LIVE.

rolki - plakat

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

30 - 31 mar 2019
Zakończone!

Czas

12:00 - 13:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Rynek we Wrocławiu
Rynek, 50-996 Wrocław
Kategoria

Organizator

Rolki Reggae Rajd
Rolki Reggae Rajd