pixel
Rekord Polski Kapcie Czersk

Czersk idzie po Rekord Polski… w kapciach!

20 czerwca minie dokładnie rok od ustanowienia przez mieszkańców Czerska Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących jednocześnie taniec Jerusalema.  Dla uczczenia rocznicy roztańczonego wyzwania i w ramach pomocy Spółdzielni Inwalidów „Równość” Centrum Usług Społecznych w Czersku wyciąga rękę po kolejne wyzwanie! Tym razem na największe zgromadzenie osób w obuwiu domowym.

Nie ważne, czy po mieszkaniu chodzisz w kapciach, papuciach, laczkach, pantoflach czy bamboszach — ważne, żebyś miał je na nogach 20 czerwca 2023 roku na boisku przy Szkole Podstawowej numer 1! Na miejscu czekać będą liczne atrakcje w tym wspólne „kaczuchy”, zabawy z wodzirejem i stoisko do zakupu butów domowych.

To właśnie wokół kapci kręcić się będzie całe wydarzenie — ideą inicjatywy jest bowiem nagłośnienie problemów, jakie dotknęły zarząd, pracowników oraz rodziny Spółdzielni Inwalidów „Równość” w Czersku. Zakład będący producentem obuwia domowego jest miejscem pracy wielu osób z niepełnosprawnościami. Niestety, w ostatnim czasie zmaga się ze sporymi problemami finansowymi. Wydarzenie ma więc nie tylko wywołać uśmiech na twarzy mieszkańców, ale i wspomóc pracowników instytucji. Możliwość nabycia kapci podczas imprezy ma zmniejszyć stany magazynowe i  przyczynić się do ponownego rozkwitu biznesu.

Komu po Rekord, temu laczki na nogi — widzimy się w Czersku!

Rekord Polski Kapcie

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

20 cze 2023
Zakończone!

Czas

11:00

Lokalizacja

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku
ul. Dworcowa 8 89-650 Czersk
Kategoria