pixel

Dajemy słowo, zamotylimy Wejherowo!

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób przebranych za motyle został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Najwięcej osób przebranych za motyle w Wejherowie.


Już 5 czerwca, na Rynku w Wejherowie zrobi się bardzo kolorowo. A to za sprawą oficjalnej próby bicia Rekordu Polski na najwięcej osób przebranych za motyle. Całe wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Dajemy słowo, zamotylimy Wejherowo!”

Aby rekord został uznany przez Biuro Rekordów, każda osoba biorąca udział w przedsięwzięciu musi mieć na sobie kompletny strój motyla. Oznacza to, że powinna założyć czułki, skrzydełka oraz gładkie ubranie w dowolnym kolorze.

Próba ustanowienia Rekordu Polski przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie ma na celu integrację uczniów i grona pedagogicznego oraz promocja szkoły. Wszystko to z okazji otwarcia nowego budynku SP nr 9, który został oddany do użytku 1 września 2017 r. Kadra pedagogiczna, poprzez bicie Rekordu Polski chce zintegrować dzieci oraz zaznaczyć miejsce szkoły na mapie miasta, a nawet Polski.

Uczniowie w stroju motyla pójdą kolorowym pochodem ze szkół na rynek w Wejherowie, pod pominik Jakuba Wejhera. Tam nastąpi oficjalne zliczenie wszystkich uczestników wydarzenia przez obecnego na miejscu sędzię Biura Rekordów.

Bicie rekordu rozpocznie się o godzinie 10:00. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy! 

Rekord Motyli

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

05 cze 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Ratusz Miejski
plac Jakuba Wejhera 8, 84-200 Wejherowo

Organizator

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Wybickiego w Wejherowie
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Wybickiego w Wejherowie