pixel

Dni Gorzowa 2018

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób malujących sobie paznokcie jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Malowanie paznokci.


Tegoroczne Dni Gorzowa zapowiadają się wyjątkowo i rekordowo. Wszystko za sprawą oficjalnej próby pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób jednocześnie wykonujących stylizację paznokci na sobie. Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest firma kosmetyczna Silcare. Zamierza pobić rekord w celu uatrakcyjnieniu obchodów Dni Gorzowa, promocji Gorzowa Wielkopolskiego i jego wyjątkowych mieszkańców na skalę ogólnopolską oraz w celu popularyzacji firmy Silcare.

Do pobicia jest rekord ustanowiony w zeszłym roku w Katowicach. Wtedy, paznokcie malowało jednocześnie sto pań i aż trzech panów. Łącznie 103 osoby. Więcej o tym rekordzie przeczytasz tutaj: Rekord Polski na najwięcej osób stylizujących sobie paznokcie.

Bicie rekordu odbędzie się w sobotę 9 czerwca 2018 roku na Moście Staromiejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Zbiórkę poprzedzającą próbę zaplanowano na godzinę 10:30, natomiast samo bicie rekordu rozpocznie się o 11:00. 

Obecny na miejscu sędzia Biura Rekordów będzie obserwował przebieg rekordowego malowania paznokci i jeśli rekord zostanie pobity, wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający to osiągnięcie.

Podczas Dni Gorzowa, które będą trwały w tym roku aż cztery dni (07.06-10.06), poza biciem Rekordu Polski, jak co roku, odbędzie się wiele innych atrakcji. Wśród nich między innymi: wydarzenia teatralne, zawody Strong Man, atrakcje dla dzieci, pokazy strażaków, festiwal kolorów, festiwal piw regionalnych oraz koncerty – Andrzeja Piasecznego, Michała Szpaka oraz zespołu Cree.

o wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu gorzowianie mogą być razem. Mieszkańcom proponujemy bardzo różnorodne formy aktywności  i to właśnie jest siłą gorzowskiego święta – interdyscyplinarność i różnorodność.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego oraz goście z miast ościennych, z całej Polski.

Zmaluj kolorowy Rekord Polski lakierami Silcare!

Oceń ten rekord!

Data

09 cze 2018
Zakończone!

Czas

10:30 - 11:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Most Staromiejski w Gorzowie Wielkopolskim
66-400 Gorzów Wielkopolski

Organizator

SILCARE
SILCARE