pixel
Tulenie drzew

Drzew Tulenie – bicie Rekordu Polski

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób tulących się do drzew został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe DrzewTulenie. 


Już 29 września 2019 roku w ramach zielonej akcji Drzew Tulenie, odbędzie się oficjalna próba ustanowienia pierwszego w kraju Rekordu Polski na najwięcej osób przytulających się do drzew jednocześnie. Organizatorem akcji i pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Tilia. 

Ustanawianie rekordu odbędzie się w Toruniu, przy ul. Przysieckiej 13. Start rekordowego wydarzenia zaplanowano na godzinę 15:00. Aby udało się ustanowić rekord, grupa przynajmniej 100 chętnych osób, przez minimum 1 minutę musi jednocześnie przytulać drzewa. Każdy uczestnik musi wybrać sobie własne drzewo do przytulenia! Ale nie martwcie się, tych na pewno nie zabraknie dla nikogo!

Rekord będzie ustanawiany z okazji 15-lecia Szkoły Leśnej na Barbarcce. Jego celem jest uświadamianie potrzeby ochrony środowiska naturalnego, podkreślenie ważkości drzew w ekosystemie oraz wzbudzanie szacunku do natury.

W dniu rekordu nie zabraknie także innych atrakcji. Zostanie zorganizowany piknik dla mieszkańców, na którym wystąpi zespół muzyczny oraz będą ustawione stanowiska edukacyjne i z żywnością lokalną. O godz. 11.00 odbędzie bieg przełajowy.

drzewtulenie

 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

29 wrz 2019
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Osada Barbarka
Przysiecka 13, 87-100 Toruń, Polska
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie Tilia
Stowarzyszenie Tilia