pixel

Dzień Dziecka z Największym Lizakiem w Polsce – Rekord Muzeum Lizaka w Jaśle „u Schabińskiej”

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na Największy Lizak został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy Lizak w Muzeum Lizaka.


To będzie najsłodszy Dzień Dziecka! Wszystko za sprawą oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na największy lizak, która odbędzie się 1 czerwca 2020 roku w Jaśle! Rekordowe wydarzenie odbędzie się w Muzeum Lizaka w Jaśle „u Schabińskiej”, a do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie dzieci, które tego dnia mają ochotę skosztować pysznego lizaka! Oczywiście każdy pojedynczo!

Rekordowe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, przy ul. Floriańskiej 42 w Jaśle. Każdy obecny będzie mógł na żywo zobaczyć jak powstaje gigantyczny lizak. Żeby ustanowić rekord, słodki przysmak musi ważyć przynajmniej 100 kg. Wierzymy jednak, że organizatorzy pokażą na co na prawdę ich stać i przygotują prawdziwego lizaka-olbrzyma!

Tego dnia każdy będzie mógł poczuć się jak dziecko. Dobra zabawa i beztrosko spędzony czas w Muzeum Lizaka jeszcze nigdy nie były nam tak bardzo potrzebne! Do zobaczenia na miejscu!

Warto wiedzieć, że Muzeum Lizaka w Jaśle jest jednym z najciekawszych lokalnych pomysłów, który dociera nie tylko do odbiorców z Jasła, ale również z całej Polski. To właśnie tam można prześledzić cały proces produkcji cukierków i lizaków. Osoby odwiedzające muzeum mają możliwość smakowania surowców i wyrobów, wąchania aromatów, oglądania prezentacji multimedialnych i wreszcie samodzielnego tworzenia wzorcowych lizaków!

Muzeum-Lizaka-rekord-1068x1511

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

01 cze 2020
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Muzeum Lizaka w Jaśle
ul. Floriańska 42, 38-200 Jasło
Kategoria

Organizator

Muzeum Lizaka w Jaśle
Muzeum Lizaka w Jaśle