pixel

Dzień Mieszkańca w Ustce

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą ilość osób strzelających rzuty karne został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: najwięcej rzutów karnych.


Z okazji organizowanego przez Urząd Miasta Dnia Mieszkańca, drużyna sportowa MKS Jantar Ustka podejmie się kolejnej próby ustanowienia Rekordu Polski. W tym roku zawodnicy klubu obrali sobie za cel zebranie jak największej ilości osób strzelających rzuty karne. Po zeszłorocznym sukcesie i ustanowieniu Rekordu Polski w żonglowaniu piłką nożną przez jak największą liczbę osób jednocześniew tym roku nie ma mowy o porażce! Zawodnicy są bardzo zdeterminowani i gotowi do działania!

Aby Rekord Polski na najwięcej osób strzelających rzuty karne został uznany, 26 maja 2018 roku, na terenie OSiR w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej 35 musi zjawić się minimum 100 osób, które oddadzą po jednym rzucie karnym. Co ważne, do rekordu liczy się liczba oddanych rzutów karnych, a nie liczba trafień. Swoich sił w wykonywaniu rzutów karnych może więc spróbować każda chętna osoba, niezależnie od wieku i płci.

Wśród innych atrakcji, które organizatorzy wydarzenia przygotowali dla mieszkańców Ustki są m.in.: skakanka gigant, ergometr concept 2 i skrzynie crossfit, żywy walec i szczudła naziemne, bubble football, kule wipeout oraz podniebne rowery. Dodatkowo, w przerwach między atrakcjami sportowymi przewidziano pokazy rowerowe oraz występ Dj-a.

Dzień Mieszkańca w Ustce będzie trwał od godziny 12:00 do godziny 20:30. Dokładną godzinę bicia Rekordu Polski podamy już wkrótce.

Oceń ten rekord!

Data

26 maj 2018
Zakończone!

Czas

12:00 - 20:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

OSiR Ustka
Grunwaldzka 35, 76-270 Ustka
Kategoria

Organizator

MKS Jantar Ustka
MKS Jantar Ustka