pixel

Festyn Charytatywny Rozpal Światło

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób ćwiczących burpees jednocześnie oraz Rekord Polski na najwięcej osób tańczących Kaczuchy jednocześnie zostały pobite! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Ćwiczenie Burpees – Rekord Polski oraz Rekordowe Kaczuchy. 


Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Światło Nadziei” oraz Burmistrz Śmigla serdecznie zapraszają na festyn charytatywny #RozpalŚwiatło, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 września 2018 roku na Stadionie Miejskim w Śmiglu (woj. Wielkopolskie) przy ulicy M. Konopnickiej.

Festyn #RozpalŚwiatło z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Śmigla, a wszystko za sprawą oficjalnej próby bicia nie jednego, a dwóch Rekordów Polski. Wyzwanie, któreego podjęli się mieszkańcy będzie dotyczyło największej liczby osób ćwiczących Burpees jednocześnie oraz największej liczby osób tańczących Kaczuchy jednocześnie.

Będzie więc sportowo, tanecznie, zabawnie, ale przede wszystkim w szczytnym celu!

Oba Rekordy Polski bite są z okazji organizacji sportowego festynu na rzecz osób niepełnosprawnych. Podjęte działania mają na celu integrację osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi oraz aktywizację ogółu społeczeństwa.

Bicie pierwszego rekordu w burpees rozpocznie się o godzinie 16:00, a drugi taneczny rekord związany z Kaczuchami, pół godziny później o godzinie 16:30.

Poza oficjalną próbą bicia rekordów, podczas festiwalu odbędą się liczne atrakcje sportowe, integracyjna sztafeta, koncert muzyczny i światełko do nieba. W trakcie festynu będzie można również nabyć cegiełki, z których dochód przeznaczony będzie na podopiecznych stowarzyszenia.

Plakat światło nadziei

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

22 wrz 2018
Zakończone!

Czas

15:00 - 19:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Stadion Miejski w Śmiglu
Konopnickiej 64-030, Śmigiel, Polska
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie "Światło Nadziei"
Stowarzyszenie "Światło Nadziei"