pixel
hip-hop

I Ogólnopolski Turniej Tańca Hip Hop o Puchar Babu – Wielka Bitwa Kaliska

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób tańczących hip-hop został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy hip-hop. 


Już 15 czerwca 2019 roku w ramach I Ogólnopolskiego turnieju Tańca Hip Hop o Puchar Babu odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących hip hop jednocześnie. Start wydarzenia o godzinie: 16:00. 

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Fundacja Pomaganie jest Trendy, która rekord będzie ustanawiać w ramach pomocy dla Mai i Zoi. Celem ustanawiania rekordu będzie zbiórka charytatywna środków na rehabilitację dziewczynek.

Nie obędzie się również bez szeregu dodatkowych atrakcji, które towarzyszyć będą rekordowej próbie. Będzie m.in.: zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Fundacja Bread of life Kalisz, sprzedaż zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków dla dzieci z Duszkiem Babu, a zyski ze sprzedaży przekazane będą na wsparcie Zoi i Mai, test BMW FREESTYLE – premiera elektrycznego BMW w Kaliszu oraz zdjęcia w makiecie BMW.

 

Oceń ten rekord!
Tagi: , ,

Data

15 cze 2019
Zakończone!

Czas

16:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku
Kategoria

Organizator

Fundacja Pomaganie jest Trendy
Fundacja Pomaganie jest Trendy