pixel
Najdłuższa linia z monet

Kilometr Złotych Serc w Lututowie!

Rekord Polski z myślą o potrzebujących!

Już 20 października 2023 roku na Stadionie Sportowym przy ulicy Ogrodowej 9, przedstawiciele Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie wraz z uczestnikami akcji charytatywnej „Kilometr Złotych Serc”, podejmą próbę ustanowienia Rekordu Polski na najdłuższą linię z monet! Wyzwanie tylko na pozór wydaje się proste — należy bowiem ułożyć ze złotówek ciągłą linię o długości co najmniej jednego kilometra. Na przygotowanie linii uczestnicy mają maksymalnie 24 godziny, a monety tworzące nieprzerwany ciąg powinny stykać się zarówno z prawej, jak i lewej strony, bez przerw.

Ile jednozłotówek zmieści się na długości 1 km? Ile czasu zajmie złączenie monet tak, by idealnie do siebie przylegały? Ilu rodzinom uda się pomóc w ramach próby pobicia Rekordu Polski?

Szczytny cel i niezwykłe zadanie — czy w Lututowie zostanie ustanowiony Rekord Polski? Przekonamy się już 20 października!

Na uczestników wydarzenia czekać będzie jeszcze jedno zadanie — ustawienie się w napis „RBS POMAGA”, by uwiecznić podjęte wyzwanie na pamiątkowej fotografii.

Najdłuższa linia z monet

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

20 paź 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 12:30

Lokalizacja

Stadion Sportowy w Lututowie
ul. Ogrodowa 9, 98-360 Lututów
Kategoria

Organizator

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie