pixel

Latawce na Wędkę

Tym razem Rekord Polski na najwięcej osób puszczających latawce na wędkach jednocześnie nie odbył się. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem, w innym terminie!


Z inicjatywy Klubu Wędkarskiego Władek Team, już po raz trzeci na majówkę, we Władysławowie odbędzie się próba bicia rekordu. Tym razem organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców, wczasowiczów, klubowiczów i miłośników wędkarstwa do ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób puszczających latawce na wędkach jednocześnie. 

Wydarzenie odbędzie się w środę 1 maja 2019 roku, na plaży centralnej we Władysławowie. Początek i zbiórka o godzinie 12:00 przy wejściu numer 5. W próbie może wziąć udział każdy, kto posiada wędkę z kołowrotkiem i żyłką. Organizatorzy każdemu z uczestników wręczą na miejscu własnoręcznie robione kolorowe latawce.

Dla wszystkich uczestników rekordowej próby przewidziano darmowy poczęstunek. Udział w Rekordzie Polski jest oczywiście bezpłatny. 

Poniżej zamieszczamy plakat promujący wydarzenie:

Latawce na wędkę

Organizatorzy: Urząd Miasta Władysławowo, Pomorzanka, Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM. Główny koordynator: Grzegorz Turski.

 

Oceń ten rekord!

Data

01 maj 2019
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Plaża we Władysławowie
Plaża Władysławowo, Władysławowo, Polska
Kategoria

Organizator

Willa Pomorzanka
Willa Pomorzanka