pixel

Majówka we Władysławowie

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłuższą linię z wędek został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Najdłuższa linia z wędek


To będzie rekordowa majówka we Władysławowie! Na 1 maja 2018 roku zaplanowano nie lada wydarzenie! Mieszkańcy Władysławowa i okolic będą bić rekord Guinnessa na najdłuższą linię z wędek!

Co więcej, jest to nowy rekord, jeszcze nie zarejestrowany w Księdze Rekordów Guinnessa, także Polacy stoją przed szansą zrobienia czegoś wyjątkowego na skalę światową.

Próba ustanowienia nowego rekordu Guinnessa odbędzie się na plaży we Władysławowie. Aby rekord został uznany, najdłuższa linia z wędek musi składać się z przynajmniej tysiąca wędek.

Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00. Wtedy mieszkańcy Władysławowa i okolic oraz wszyscy przebywający akurat na wczasach we Władysławowie turyści będą mogli rozpocząć układanie rekordowej linii z wędek. O godzinie 12:00 na miejskiej scenie zaplanowane jest oficjalne zakończenie próby.

Oprócz próby ustanowienia rekordu Guinnessa, podczas majówki we Władysławowie przewidziane jest sporo innych atrakcji. Wśród nich, między innymi: maraton surfcastingowy, grill, a także liczne konkursy.

Plakat Władek

Oceń ten rekord!

Data

01 maj 2018
Zakończone!

Czas

09:00 - 12:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Plaża we Władysławowie
Plaża Władysławowo, Władysławowo, Polska
Kategoria

Organizator

Willa Pomorzanka
Willa Pomorzanka