pixel

Meet My Make Up

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób malujących sobie usta jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Malowanie ust – Rekord Polski.

Już 3 marca 2018 roku w łódzkiej Manufakturze odbędzie się trzecia edycja targów urody Meet My Make Up.

Podczas wydarzenia, które we wcześniejszych latach cieszyło się dużą popularnością, spotkać będzie można znane blogerki urodowe i znawczynie branży kosmetycznej z całej Polski. Dla odwiedzających targi pań przygotowano wiele stoisk z nowościami kosmetycznymi.

Organizatorzy wydarzenia, przygotowali dla wszystkich chętnych uczestniczek coś wyjątkowego. W sobotę, 3 marca, punktualnie o godzinie 15:00, odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób malujących sobie usta jednocześnie.

Na wszystkie osoby, które zdecydują się przyjść tego dnia do Manufaktury i uczestniczyć w próbie ustanowienia Rekordu Polski, czeka drobny upominek w postaci pomadki i lusterka.

Całą imprezę poprowadzą znane blogerki i prezenterki stacji telewizyjnej 4FunTV – Siostry ADIHD.

W 2024 łodzianki podejmą kolejne wyzwanie i spróbują pobić ustanowiony przez siebie rekord. Czy uda im się zgromadzić niemal 500 osób?

5/5 - (1 vote)
Tagi: ,

Data

03 mar 2018
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Lokalizacja

Manufaktura Łódź
Drewnowska 58, 91-002 Łódź
Kategoria

Organizator

Manufaktura
Manufaktura