pixel
Klocki LEGO - rekord

Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków LEGO

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Guinnessa na największą budowlę Katedry Notre Dame z klocków LEGO został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa katedra Notre Dame. 


Już 19 grudnia 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie rozpocznie się największa w Polsce, międzynarodowa wystawa budowli z klocków LEGO. Podczas wystawy, która potrwa do 8 marca 2020 będzie można oglądać największe i najpiękniejsze budowle z klocków LEGO z całej Europy.

Na wszystkich ciekawskich, w dniu 9 stycznia 2020 roku czeka nie lada atrakcja – oficjalna próba bicia rekordu Guinnessa na największą budowlę Katedry Notre Dame z klocków LEGO.  Start rekordowego przedsięwzięcia o godzinie 12:00.

Wystawa Klocków LEGO już od 6 lat zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem budowli z klocków LEGO oraz organizacją profesjonalnych wystaw budowli z klocków LEGO na terenie Europy. Po 6 latach tworzenia niezwykłych budowli z klocków LEGO, organizatorzy chcieliby zbudować coś co stanie się swoistym rekordem świata oraz odciśnie się na stałe w historii.

Co więcej, w Warszawie zostanie pokazana, po raz pierwszy, całkowicie nowa, premierowa ekspozycja otwierająca trasę do kilkunastu stolic europejskich. Tym razem w jednym miejscu zostaną zaprezentowane największe, najbardziej spektakularne i najpiękniejsze budowle z całego świata. W tym ta jedna – rekordowa Katedra Notre Dame. 

Na wszystkich uczestników wydarzenia czeka ponad 500 mkw wspaniałej zabawy dla dzieci i dorosłych. Poza tym nie zabraknie innych atrakcji towarzyszących. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

09 sty 2020
Zakończone!

Czas

12:00 - 14:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

PGE Narodowy
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Kategoria

Organizator

Wystawa Klocków Sp. z o.o. sp.k
Wystawa Klocków Sp. z o.o. sp.k