pixel

Mistrzostwo Świata w Pomaganiu

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Guinnessa na najwięcej osób wykonujących pajacyki jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe pajacyki. 


Już 30 września 2018 roku na Boisku Głównym na Stadionie Miejskim w Karczewie, przy ul. Ludwika i Jana Trzaskowskich 1 Karczewie odbędzie się Mistrzostwo Świata w Pomaganiu. W ramach wydarzenia bity będzie rekord Guinnessa na najwięcej osób wykonujących pajacyki jednocześnie.

Rekord, który jest obecnie do pobicia wynosi 1696 osób i został ustanowiony w lipcu 2018 roku w Wielkiej Brytanii.

Organizator wydarzenia, czyli  Ludowy Klub Sportowy Mazur Karczew na co dzień zajmuje się  upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu na rzecz ogółu społeczności, a w szczególności szkoleniem zawodników, jak również stwarzaniem dogodnych warunków do rozwoju różnych dyscyplin sportowych.

Oficjalne podejście do pobicia rekordu Guinnessa ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu jako procesu wychowania dzieci i młodzieży. Dodatkowo wydarzenie będzie miało charakter charytatywny. Na miejscu odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz osieroconych dzieci.

Zachęcamy do udziału w akcji!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

30 wrz 2018
Zakończone!

Czas

14:00 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Boisko Główne na Stadionie Miejskim w Karczewie
Boisko Główne na Stadionie Miejskim w Karczewie
Kategoria

Organizator

Ludowy Klub Sportowy Mazur Karczew
Ludowy Klub Sportowy Mazur Karczew