pixel
Rekord Polski stoły

Najdłuższa linia ze stołów w Siemiatyczach

Rekord Polski został pobity podczas Siemiatyckiego Dnia Pasibrzucha! Mieszkańcy Siemiatycz zasiedli przy rekordowym stole i degustowali potrawy przygotowane przez wybitnych kucharzy. Zobacz ile wyniosła długość rekordowego stołu.


28 sierpnia 2022 roku w ramach projektu Siemiatycki Dzień Pasibrzucha mieszkańcy miasta podejmą próbę pobicia Rekordu Polski w budowie najdłuższej linii ze stołów.

Dzień pasibrzucha to warsztaty kulinarne o dużej skali, które w bieżącym roku odbędą się z  okazji jubileuszu 480. rocznicy nadania praw miejskich Siemiatyczom. Wydarzenie odbędzie się w plenerze, więc będzie dodatkowo przestrzenią i okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, nie tylko kulinarnych.

Pod okiem fachowców z branży gastronomicznej będą przygotowywane posiłki z wykorzystaniem lokalnych produktów. W ramach warsztatów zaplanowano także przestrzeń na prezentację i promocję produktów lokalnych i regionalnych, rozmowy na temat żywności i racjonalnego podejścia do zakupów oraz wspólny posiłek przy najdłuższym stole w Polsce.

Aby pobić aktualny rekord na najdłuższą linie ze stołów, długość stołu musi przekroczyć 169,41 m.

 

Oceń ten rekord!

Data

28 sie 2022
Zakończone!

Czas

15:00 - 19:00

Lokalizacja

Siemiatycze
ul. Pałacowa
Kategoria