pixel
Tajemniczy ogród

Otwarcie sezonu w ogrodzie na dachu Galerii Północnej

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Guinnessa na największy las w słoiku został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Największy las w słoiku.


Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia 2019 roku będziemy świadkami wyjątkowego, unikatowego na skalę światową wydarzenia. W ramach uroczystego otwarcia tężni i sezonu w ogrodzie na dachu Galerii Północnej odbędzie się oficjalna próba ustanowienia rekordu Guinnessa na największy las w słoiku. Będzie to pierwsza tego typu próba w Polsce i na całym świecie.

Dlaczego rekord będzie ustanawiany? Idea komponowania lasów w słoiku z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Kompozycje zamykane w słojach są niewątpliwie przepiękną i urokliwą dekoracją domu czy biura. W związku z tym, Galeria Północna po raz kolejny zdecydowała się zorganizować warsztaty projektowania własnych lasów w słoikach w ogrodzie na dachu, gdzie goście galerii, z pomocą florysty stworzą własne kompozycje.

W trakcie poprzednich warsztatów organizatorzy zauważyli, że uczestnicy rywalizują pomiędzy sobą kto zrobi większą i bardziej kreatywną kompozycję w słoiku. Stąd właśnie wziął się pomysł ustanowienia oficjalnego rekordu Guinnessa w kategorii największy las w słoiku.

Jeśli próba się powiedzie, to Galeria Północna ma szansę być kojarzoną, jako atrakcyjna destynacja ze względu na stojącą na jej terenie instalację wpisaną do Księgi Rekordów Guinnessa.

Podczas wydarzenia na dachu Galerii Północnej nie zabraknie atrakcji. Powstanie specjalna strefa warsztatów, w której będzie można nauczyć się samodzielnego komponowania wiosennych kapeluszy oraz zapoznać się z techniką tworzenia przypinek. Dla wszystkich miłośników natury i ogrodnictwa organizatorzy przygotowali warsztaty tworzenia zielonych kompozycji w szklanych naczyniach. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, takich jak skręcanie balonów, puszczanie baniek mydlanych oraz malowanie twarzy. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewni DJ.

Organizator wydarzenia – Galeria Północna to nowoczesne centrum handlowe czwartej generacji w Warszawie. Z myślą o aktywnych, lubiących zakupy i dobrą rozrywkę klientach, Galeria Północna łączy bogatą ofertę handlową z relaksem w przestrzeni miasta. Elementy takie, jak ogród na dachu, plenerowa siłownia i skate park, miejsca zabaw dla dzieci czy place z fontannami i elementami małej architektury, idealnie wpisują obiekt w zielony charakter północnej części Warszawy.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

27 kwi 2019
Zakończone!

Czas

12:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Galeria Północna
ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa
Kategoria

Organizator

Galeria Północna
Galeria Północna