pixel

Popłynę po rekord z Krzysztofem Krawczykiem

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób śpiewających piosenkę rozrywkową został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: najwięcej osób śpiewających piosenkę Krawczyka.


Kto z Was nie chciałby być marynarzem? Mieć tatuaże, podróżować, zwiedzać świat; pięknie żyć i garściami życie brać?

Już 24 maja, studenci wszystkich poznańskich uczelni i wszyscy fani Krzysztofa Krawczyka staną przed niepowtarzalną szansą pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób śpiewających piosenkę rozrywkową. I to nie byle jaką piosenkę rozrywkową. Będzie to doskonale znany przez wszystkich hit.

Bicie rekordu rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00 na Placu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Każdy uczestnik rekordu otrzyma od organizatorów kartkę z tekstem. Zadaniem każdej z osób zgromadzonych na placu będzie głośne i wyraźnie zaśpiewanie piosenki.

Aby rekord został pobity, popularną piosenkę rozrywkową Krzysztofa Krawczyka muszą wspólnie zaśpiewać przynajmniej 684 osoby, czyli minimum o jedną więcej niż wynosi aktualny rekord w tej kategorii ustanowiony przez mieszkańców Tyczyna. Więcej o rekordzie, podczas którego śpiewano utwór „Biedroneczki są w kropeczki” przeczytasz w naszym artykule: najwięcej osób śpiewających piosenkę Katarzyny Sobczyk jednocześnie.

Po zakończonym, rekordowym śpiewaniu piosenki Krzysztofa Krawczyka, wszyscy uczestnicy wydarzenia przejdą największym Pochodem Juwenaliowym w historii Poznania na teren imprezy! Poznańskie Juwenalia w odbędą się w tym roku w Parku im. Jana Pawła II w Poznaniu, wzdłuż ulicy Żelazka (wejście od ulicy Droga Dębińska).

Wydarzenie potrwa od czwartku 24 maja do soboty 26 maja. Wśród gwiazd, które wystąpią na głównej juwenaliowej scenie, poza Krzysztofem Krawczykiem, będą m.in. Organek, Mrozu, Daria Zawiałow i Bass Astral x Igo.

Oceń ten rekord!

Data

24 maj 2018
Zakończone!

Czas

17:00 - 17:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Plac Adama Mickiewicza
Święty Marcin 60-101, Poznań, Polska

Organizator

Juwenalia Poznań
Juwenalia Poznań