pixel
Kiszona Kapusta

Rekord Polski w ugniataniu kapusty

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na najwięcej osób ugniatających kapustę online. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


Już w najbliższą sobotę, 12 grudnia 2020 roku, o godzinie 18:00, za pośrednictwem internetowej platformy do wideokonferencji Zoom, odbędzie się oficjalna próba ustanowienia nowego Rekordu Polski na najwięcej osób ugniatających kapustę online. Aby rekord udało się ustanowić, w wydarzeniu musi wziąć udział przynajmniej 100 osób. 

Pomysłodawcą całego wydarzenia jest załoga Pomelo Bistro-Bar z Gdańska. Z racji faktu, że rok 2020 był rokiem dość burzliwym, restauratorzy wpadli na pomysł aby dodać sobie i swoim klientom nieco animuszu i… ukisić wspólnie kapustę online, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Dlaczego akurat kapusta? Ponieważ jest to wspaniały, rodzimy superfood, który jest niezwykle dobry dla naszego zdrowia. Ponadto, domowa kiszona kapusta świetnie wypadnie na wigilijnym stole.

Przy okazji rekordu Polski online, załoga pomelo Bisto-Bar chce zwrócić uwagę na przedświąteczną zrzutkę, którą organizują dla podopiecznych Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeytycznej im. Janusza Korczaka w Gdańsku. Potrzeby są duże, a czas przed Świętami sprzyja otwieraniu serc i wspieraniu innych. Link do zrzutki tutaj: Zrzutka na Dom Korczaka.

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

12 gru 2020
Zakończone!

Czas

18:00 - 18:30

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Cała Polska - Online
Kategoria

Organizator

Pomelo Bistro
Pomelo Bistro