pixel
Najwięcej osób przygotowujących naturalne kosmetyki jednocześnie

Rekordowa edycja Ziołowych Przyjęć!

Już 9 września 2023 w Santa Natura Resort & SPA  odbędzie się wyjątkowa edycja Ziołowych Przyjęć — autorskiego, międzynarodowego projektu Pani Marzeny Wojtkowiak, poświęconego tworzeniu luksusowych kosmetyków z ziół. Spotkanie będzie niezwykłe, ponieważ w czasie jego trwania uczestnicy podejmą próbę ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób przygotowujących naturalne kosmetyki jednocześnie!

Wydarzenie zorganizowane zostało z okazji wprowadzenia na rynek nowej marki kosmetyków naturalnych „Dzikie Ogrody — Luksus z Natury by M”. Jego celem jest zaś nie tylko ustanowienie Rekordu Polski, ale także zwrócenie uwagi na tematy naturalnej pielęgnacji skóry i wykorzystywania ziół w codziennym życiu.

W ramach próby, uczestnicy spotkania będą własnoręcznie tworzyć krem o właściwościach przeciwzapalnych, dedykowany dla skóry wrażliwej i atopowej. Będzie to zatem doskonała okazja do integracji nie tylko osób zainteresowanych tematyką warsztatów, ale również lekarzy, zielarzy, naturopatów i osób, które potrzebują wsparcia i terapii.

Pani Marzena Wojtkowiak jest zielarką, fitoterapeutką i wykładowczynią w Akademii Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi i Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Autorka projektu Ziołowe przyjęcia i właścicielka Manufaktury kosmetyków naturalnych Dzikie Ogrody 7 lat temu zachorowała na nowotwór skóry.  Zrezygnowała z pracy w telewizji i zajęła się poszukiwaniem doskonałych surowców do produkcji kosmetyków dla kobiet onkologicznych. Profesjonalnie zajmuje się zielarstwem i wspieraniem kobiet na wielu płaszczyznach. Właśnie dlatego do jednego warsztatowego stołu zaprasza nie tylko pasjonatów naturalnych rozwiązań, ale przede wszystkim pacjentki onkologiczne, które tak jak ona zmagają się z chorobą.

Dodatkowymi atrakcjami, które podkreślą charakter wydarzenia będą m.in. pokaz zmontowanego ręcznie samochodu, degustacja tortu, liczne stoiska z naturalnymi kosmetykami i akcent muzyczny.

Czy tegoroczne Ziołowe Przyjęcie okaże się rekordowe? Przekonamy się już 9 września!

Oceń ten rekord!

Data

09 wrz 2023
Zakończone!

Czas

13:00 - 17:00

Lokalizacja

Santa Natura Resort & SPA
Nowa Wieś 31, 96-315 Wiskitki
Kategoria

Organizator

Ziołowe Przyjęcia Marzena Wojtkowiak