pixel
Najdłuższa linia z monet

Rekordowa linia z monet

Zapraszamy na kolejne rekordowe wydarzenie o charytatywnym celu! Już 13 września 2021 roku o godz. 10:00 odbędzie się próba ustanowienia Rekordu Polski na najdłuższą linie z monet. Wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie lekkoatletycznym w Lesznie.

Rekord powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Leszczyński Bank Żywności i odbędzie się z okazji 20-lecia ich istnienia. Próbie będzie towarzyszyć hasło przewodnie tego dnia – „20 lat minęło jak jeden dzień”. 

Celem rekordu jest uzbieranie pieniędzy na remont nowej siedziby Stowarzyszenia, gdzie powstanie klub dla dzieci, młodzieży oraz seniorów, a także jadłodajnia dla bezdomnych. Nadmiar uzbieranych środków zostanie przekazana na zakup środków rehabilitacyjnych dla dzieci.

Podczas wydarzenia będą również atrakcje takie jak: chodzące maskotki, wata cukrowa, popcorn, rozgrywki Bumper Ball, przeciąganie liny, układanie wieży z klocków oraz wręczanie dyplomów i podziękowań dla społeczności lokalnej za czynny udział w działaniach Stowarzyszenia. W wydarzeniu weźmie udział wojsko oraz motocykliści.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

13 wrz 2021
Zakończone!

Czas

10:00 - 14:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Stadion lekkoatletyczny
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie Leszczyński Bank Żywności
Stowarzyszenie Leszczyński Bank Żywności