pixel

Rekordowe Mikołajki w Bydgoszczy

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób jedzących Mikołaje z czekolady jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe jedzenie czekoladowych Mikołajów


W ramach tegorocznych Mikołajek, już 6 grudnia 2018 roku w Bydgoszczy, na Placu Teatralnym odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób jedzących Mikołaje z czekolady jednocześnie!

Jeśli jesteś fanem świątecznych słodyczy, lubisz dobrą zabawę i nie straszne Ci rekordowe wyzwania – dołącz do wydarzenia! 

Aby udało się ustanowić Rekord Polski, w tym samym momencie, mikołaje z czekolady musi zjeść przynajmniej 100 osób. Każdy uczestnik rekordowej próby otrzyma na miejscu za darmo własnego, pysznego Mikołaja z czekolady!

Początek wydarzenia już o godzinie 17.00, bicie rekordu o 17:15. Celem akcji jest promocja miasta Bydgoszcz oraz wspólne świętowanie Mikołajek wraz z mieszkańcami.

Na wszystkie osoby, które 6 grudnia zawitają na Plac Teatralny w Bydgoszczy czeka sporo innych atrakcji. Tego dnia odbędzie się również uroczyste odpalenie lampek na choince miejskiej. 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

06 gru 2018
Zakończone!

Czas

17:00 - 17:45

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Plac Teatralny w Bydgoszczy
85-001 Bydgoszcz
Kategoria

Organizator

Andrzej Kobiak Senator RP
Andrzej Kobiak Senator RP