pixel

Rekordowe sadzenie roślin w godzinę

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej roślin zasadzonych w jednej lokalizacji w ciągu godziny został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Sadzenie roślin w jednym miejscu. 


Już w sobotę 1 września 2018 roku w Bralinie w woj. Wielkopolskim odbędzie się oficjalna próba ustanowienia nowego Rekordu Polski na najwięcej roślin zasadzonych w jednej lokalizacji w ciągu godziny. Bicie rekordu ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców miejscowości, ich integrację oraz promocję Bralina.

Na dokonanie nasadzenia każdy uczestnik będzie miał od 3 do 5 minut. W tym czasie roślinę należy zasadzić, podlać i nawieźć. 

Bicie rekordu odbędzie się na Placu przy ul. Lipowej 14a w Bralinie, punktualnie o godzinie 19:30 i potrwa do 20:30. Do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie chętne osoby niezależnie od wieku. Udział w rekordzie jest bezpłatny, a dla każdego uczestnika przewidziano darmowe doniczki, jednakowej wielkości, rośliny, ziemię, nawóz i opryskiwacz do podlania.

Po dokonaniu nasadzenia, gotową roślinę można zabrać ze sobą do domu lub ogródka!

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie ARTwarium z Bralina (woj. wielkopolskie). Jego celem jest prowadzenie działalności kulturalnej, medialnej, edukacyjnej, artystycznej oraz społecznej, zwłaszcza w zakresie organizacji i wspierania wydarzeń kulturalno – artystycznych. Zajmuje się również prowadzeniem audycji i wydawaniem publikacji elektronicznych oraz prowadzeniem działalności szkoleniowej, a także podejmowaniem inicjatyw edukacyjnych na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, aktywności obywatelskiej.

Zapraszamy!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

01 wrz 2018
Zakończone!

Czas

19:30 - 20:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Bralin, plac przy ul. Lipowej 14a
Lipowa 14, 63-640 Bralin, Polska
Kategoria

Organizator

ARTwarium
ARTwarium