pixel
Najdłuższa rurka z kremem - Będzin 2023

Rekordowe zakończenie lata 2023 w Będzinie!

Zakończenie Lata to trzy dni wystrzałowej zabawy w malowniczym Parku Syberka w Będzinie. W tym roku impreza po raz kolejny wypełni miasto muzyką, kolorami i okrzykami radości. Na gości czekać będą nie tylko atrakcje muzyczne, sportowe i kulinarne, ale co ważne — próba ustanowienia Rekordu Polski na najdłuższą rurkę z kremem! 

Czy Będzin po raz kolejny ustanowi Rekord Polski? Miasto ma już na swoim koncie Rekord Polski na najdłuższą linię z gofrów oraz Rekord Polski na najdłuższą lekcję zumby Fitness.

W tym roku, organizatorzy i uczestnicy imprezy ponownie staną przed nie lada wyzwaniem — rekordowa rurka będzie musiała być dłuższa niż… 100 metrów! Czy słodki gigant spełni określone wytyczne i zapisze się na kartach następnej Księgi Rekordów Polski? O tym przekonamy się już 27 sierpnia w Parku Syberka!

Emocjom związanym z próbą ustanowienia Rekordu Polski towarzyszyć będą występy m.in. Sary James, zespołu Feel, zespołu Kruk z Wojciechem Cugowskim, Czerwonych Gitar, Daj to Głośniej i wielu innych doskonałych artystów. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów sportu i najmłodszych.

Czy Zakończenie Lata 2023 w Będzinie będzie rekordowe? Już nie możemy się doczekać!

Najdłuższa rurka z kremem - Będzin 2023

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

25 - 27 sie 2023
Zakończone!

Czas

14:00
Kategoria