pixel
Rekord Polski BydgoszczRekord Polski Bydgoszcz

Rekordowy koncert na instrumentach z recyklingu

Rekord Polski na najwięcej osób grających na instrumentach z recyklingu w Bydgoszczy został ustanowiony. Przeczytaj ile osób wzięło udział w tym muzycznym wydarzeniu.


Zbuduj z nami instrument! Wybij z nami rekord! Tak brzmi hasło Rekordu Polski na najwięcej osób grających na instrumentach z recyklingu jednocześnie. Wydarzenie odbędzie się 28 maja 2022 roku w Bydgoszczy. Rekord jest częścią Międzynarodowego Festiwalu Rytmu i Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION.

Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Już od wielu lat poprzez zabawę i zaangażowanie tworzą oni świadomą ekologicznie społeczność i zachęcają do stosowania eko postaw w praktyce. Jednym z ekologicznych przedsięwzięć, zapoczątkowanym w tym roku, są warsztaty z budowania i grania na instrumentach perkusyjnych z materiałów recyklingowych.

Rytm będzie wybijany na instrumentach do piosenki „Na drodze tej” z filmu „Vaiana”. Możecie zbudować swój własny instrument samodzielnie w domu (z pomocą filmu instruktażowego) albo przyjść na Stary Rynek o 13.30 i zbudować go z nami!

rekord Bydgoszcz

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

28 maj 2022
Zakończone!

Czas

16:00 - 17:00
Kategoria

Organizator

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy