pixel

Różowa w stążka z ludzi jako wsparcie zbiórki na leczenie raka piersi

Nowotwór piersi dotyka wielu kobiet w Polsce i jest trudną sytuacją dla chorych oraz ich rodzin. Jednak nadzieja nie gaśnie do ostatniego momentu. Takim wyrazem zjednoczenia w obliczu choroby będzie grudniowy rekord organizowany w Koźminie Wielkopolskim.

Symbolem raka piersi jest różowa wstążka i to właśnie ten wzór ułożą ludzie podczas wydarzenia promującego zbiórkę na leczenie siostry pana Rafała Trzeciaka – Justyny. Do zbiórki można dołożyć cegiełkę za pomocą strony siepomaga.pl. W momencie publikacji niniejszego artykułu jej wskaźnik zapełniono w niemal 50%.

Ideą rekordu jest chęć promocji zbiórki i zachęcania do wpłat, jednak nie tylko. To szczególne – rekordowe – wydarzenie „Zdążyć przed rakiem – razem dla Justyny” ma być rodzajem integracji społecznej która ma na celu również promocję profilaktyki raka piersi, edukację i niesienie wsparcia.

Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz miasta i gminy Koźmin Wielkopolski. W wydarzeniu można wziąć udział już 2 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim w Koźminie Wielkopolskim a jego start przewidziany jest na godzinę 10:00.

Aby ustanowić rekord wstążkę musi ułożyć minimum 100 osób.

Zbiórkę można wesprzeć pod adresem: https://www.siepomaga.pl/justyna-trzeciak-gorzelanna

Oceń ten rekord!

Data

02 gru 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 14:00

Lokalizacja

Stadion Miejski w Koźminie Wielkopolskim
ul. Floriańska 21, 63-720 Koźmin Wielkopolski
Kategoria

Organizator

Rafał Trzeciak