pixel
pasta-sloniowa-rekord

Toruńska Noc Naukowców

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą pastę słoniową został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa pasta słoniowa. 


Już 25 września 2020 roku w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbędzie się nie lada wydarzenie! Przed nami oficjalna próba ustanowienia pierwszego w Polsce oficjalnego Rekordu Polski na największą pastę słoniową. Przedsięwzięcie będzie realizowane z inicjatywy naukowców Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firmy Bio-Clean z Włocławka.

Start rekordowej próby o godzinie 17.30 na parkingu za Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Organizatorzy przedsięwzięcia mierzą na prawdę wysoko i planują, aby rekordowa pasta słoniowa osiągnęła wynik 300 m3. Czy im się uda? Dowiemy się już niebawem! Jedno jest już pewne – na miejscu wydarzenia pojawi się sędzia Biura Rekordów, który zweryfikuje wynik próby!

Poza rekordową próbą, tego dnia na wszystkich zainteresowanych czeka cała moc atrakcji. Do dyspozycji uczestników będą interaktywne wystawy, specjalnie przygotowane stanowiska doświadczalne, wirtualne spotkania, pokazy i doświadczenia z udziałem naukowców z UMK oraz ich transmisja z Wydziału Chemii. Udział w Rekordzie Polski jest darmowy. 

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

25 wrz 2020
Zakończone!

Czas

17:30 - 18:30

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Władysława Łokietka 5, 87-100 Toruń
Kategoria

Organizator

Bio-Clean
Bio-Clean