pixel
najwieksze puzzle

Ustanawianie rekordu największych ułożonych puzzli

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największe ułożone puzzle został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe Puzzle. 


Już w piątek 21 sierpnia 2020 roku dowiemy się, czy w Piotrkowie Trybunalskim udało się ustanowić Rekord Polski na największe ułożone puzzle. Aby obecny na miejscu sędzia Biura Rekordów mógł oficjalnie przyznać tytuł rekordzisty, wybrane puzzle, które zostaną ułożone, muszą składać się z przynajmniej 33 600 elementów. Organizatorzy wydarzenia mierzą jednak znacznie wyżej!

Rekord Polski na największe ułożone puzzle będzie ustanawiany przez zespół osób z Prywatnej Językowej Szkoły Podstawowej w Piotrkowie Trybunalskim. Start rekordowego układania już 20 lipca o godzinie 7:00 na terenie szkoły.

Rekord Polski ustanawiany będzie z okazji wakacji, a jego celem będzie umilenie dzieciom czasu wolnego oraz powrót do nowej normalności po czasie izolacji wywołanej pandemią koronawirusa. Celem ustanowienia rekordu jest zachęcenie dzieci do podejmowania wyzwań logicznych, a także zmotywowanie ich do aktywnego spędzania czasu w wakacje.

Oceń ten rekord!

Data

21 sie 2020
Zakończone!

Czas

09:00 - 14:30

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa W Piotrkowie Trybunalskim
1 Maja 18A, 97-300 Piotrków Trybunalski
Kategoria

Organizator

Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa W Piotrkowie Trybunalskim
Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa W Piotrkowie Trybunalskim