pixel
Zupa rybna

VI Zaślubinowe morsowanie

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób (morsów) jedzących zupę rybną jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe morsowanie z zupą rybną. 


Już w najbliższą niedzielę 9 lutego 2020 roku, z okazji 100 rocznicy Zaślubin Polski z Morzem, wszystkie morsy z całej Polski będą miały okazję ustanowić wyjątkowy Rekord Polski na najwięcej osób (morsów) jedzących zupę rybną jednocześnie! Wydarzenie odbędzie się na Zielonej Plaży w Pucku, a jego początek zaplanowano na godzinę 11:00. Faktyczne ustanawianie Rekordu Polski rozpocznie się około godziny 12:00.

Celem ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób jedzących zupę rybną podczas morsowania jest pokazanie, jak w ciekawy i nietuzinkowy sposób można wykorzystać morze bałtyckie, które Polska odzyskała dokładnie 100 lat temu. Doskonała zabawa i emocje – gwarantowane. Przyjdź i sprawdź sam!

Dla wszystkich uczestników przewidziany jest pamiątkowy upominek. W trakcie imprezy zostaną wręczone koszulki okolicznościowe oraz zostaną rozlosowane vouchery.

Bicie Rekordu Polski - Morsowanie

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

09 lut 2020
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Zielona Plaża
Ścieżka Rowerowa R10 41, 84-100 Puck, Polska
Kategoria