pixel

Warszawski Festiwal Kawy vol. 4

W trakcie czwartej edycji Warszawskiego Festiwalu Kawy, który odbędzie się między 20, a 21 października 2018 roku w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, nie zabraknie zarówno kawy, jak i rekordowych wrażeń! Wszystko za sprawą oficjalnej próby bicia Rekordu Guinnessa na najwięcej osób parzących kawę jednocześnie. 

Celem bicia rekordu jest budowa kawowej społeczności w Polsce i na świecie, ponieważ rośnie ona w siłę w bardzo szybkim tempie. Organizatorzy wierzą, że organizacja oficjalnej próby pobicia kawowego rekordu Guinnessa, spowoduje reakcję społeczności w innych częściach świata i zainicjuje kolejne podobne próby.

Warszawski Festiwal Kawy to przede wszystkim: kawiarnie, palarnie kawy, kawowe akcesoria, produkty komplementarne, konkursy z nagrodami, cuppingi, pokazy i szkolenia na scenie, zawody baristów oraz dziesiątki wystawców z branży. Tegoroczna edycja wydarzenia potrwa aż dwa dni, a dla uczestników dostępne będą aż trzy piętra!

Bicie rekordu Guinnessa w liczbie osób parzących kawę jednocześnie rozpocznie się o godzinie 19:30 w Domu Braci Jabłkowskich. 

 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

20 paź 2018
Zakończone!

Czas

19:30 - 20:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
Bracka 25, 00-001 Warszawa
Kategoria

Organizator

Co.Phi Uri Wollner
Co.Phi Uri Wollner