pixel
Wojciech Sobierajski #4

Wojciech Sobierajski – 12 Rekordów w 12 miesięcy – #4

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największy dystans pokonany na linie w ciągu 12 godzin został pobity/ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Kolejny rekord Wojciecha Sobierajskiego. 


To już czwarta w tym roku próba pobicia oficjalnego Rekordu Polski przez Wojciecha Sobierajskiego. Tym razem Nasz Mistrz postawił sobie za cel wejść na Rysy, ale…. wdrapując się po linie! Kategoria rekordu, której podejmie się Wojciech już 26 kwietnia 2021 roku to Największy dystans pokonany na linie w ciągu 12 godzin. 

Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 1:00 w nocy. Dlaczego tak? Ponieważ finałowi zmagań rekordzisty będzie przyglądała się na żywo telewizja TVN. Finisz Wojciecha będzie można obejrzeć w programie Dzień Dobry TVN o godzinie 11:00. 

Na miejscu w siedzibie Legia Fight Club w Warszawie, przy ul. Łazienkowskiej 6A, podobnie jak to miało miejsce podczas poprzednich rekordów, będzie obecna najbliższa rodzina i przyjaciele Wojciecha. Wszyscy będą głośno go dopingować i wspierać w pobiciu kolejnego niesamowitego rekordu.

W planach jest wykonanie 500 wejść na linę i jak mówi sam rekordzista, będzie to jedno z najcięższych wyzwań w życiu. „Długie, monotonne, z pewnością bolesne. Czyli takie jak lubię najbardziej. Wspinając się po linie muszę osiągnąć wysokość odpowiadającą najwyższemu szczytowi w Polsce – Rysom. Czyli 2500 metrów do góry, plus 2500 metrów w dół.”

Trzymamy kciuki!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

26 kwi 2021
Zakończone!

Czas

01:00 - 11:00

Lokalizacja

Legia Fight Club
Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa
Kategoria

Organizator

Wojciech Sobierajski
Wojciech Sobierajski