pixel
Header

25. edycja festiwalu Pol’and’Rock

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największy fotoalbum online został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy fotoalbum na Pol’And’Rock Festiwal 2019. 


To już 25. Edycja Festiwalu Pol’and’Rock. Również w tym roku nie zabraknie emocji, wyjątkowych doznań, wzruszeń, zabawy, no i przede wszystkim dobrej muzyki i spotkań ze światem kultury i sztuki. Podczas tegorocznej edycji największego w Polsce muzycznego festiwalu, który odbędzie się od 1 do 3 sierpnia 2019 roku podjęta zostanie kolejna rekordowa próba.

Tym razem uczestnicy festiwalu będą mieli okazję ustanowić Rekord Polski na największy fotoalbum online, który będzie powstawał między 15 lipca a 3 sierpnia 2019.  W Rekordzie Polski udział może wziąć każdy, pod warunkiem, że do albumu dołączy swoje zdjęcie z festiwalu Pol’and’Rock z tegorocznej lub poprzednich edycji.

Celem całego przedsięwzięcia jest zbudowanie największego w Polsce albumu ze zdjęć uczestników festiwalu, a co za tym idzie budowanie społeczności i utrwalenie spotkań festiwalowych. 

Jeśli próba się powiedzie, a rekord zostanie ustanowiony, to ogłoszenie oficjalnego wyniku przy udziale sędziny Biura Rekordów odbędzie się na scenie w namiocie ASP 3 sierpnia o godzinie 15:00.

Oceń ten rekord!

Data

15 lip 2019 - 03 sie 2019
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Lokalizacja

Teren Festiwalu Pol'and'Rock
66-470 Kostrzyn nad Odrą, Polska
Kategoria

Organizator

mBank S.A.
mBank S.A.