pixel

39. PÓŁMARATON GOCHÓW

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na Najdłuższy dystans pokonany boso w 24 godziny został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Bosy Bieg. 


Paweł Mej w kolejnym rekordowym biegu boso! Tym razem podczas 39. Półmaratonu Gochów, Paweł Mej – wybitny polski biegacz podejmie się próby pobicia Rekordu Polski na Najdłuższy dystans pokonany boso w 24 godziny. 

Rekord, który aktualnie jest do pobicia wynosi dokładnie 112,905 km. Paweł Mej już nie raz udowodnił swoje zacięcie i ducha walki, dlatego trzymamy kciuki za jego wyczyn!

Próba bicia rekordu rozpocznie się 1 czerwca 2019 roku na Rynku w Bytowie i potrwa dokładnie 24 godziny. Początek biegu Pawła Meja zaplanowano na godzinę 13:30. Okazja do bicia rekordu Polski nie jest przypadkowa. W tym samym czasie, Klub Biegacza „Goch” Bytów będzie obchodził 10-lecie swojego istnienia. 

Głównym celem organizowanej próby jest promocja biegania i zdrowego stylu życia oraz turystycznych i sportowych walorów Bytowa. 39. Półmaraton Gochów oraz bicie Rekordu Polski będą również połączone z obchodami Dnia Dziecka.

Zapowiada się dużo zabawy i rekordowych emocji!

Dzień Dziecka

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

01 - 02 cze 2019
Zakończone!

Czas

13:30 - 13:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Rynek w Bytowie
Plac Wyszyńskiego 7, 84-342 Bytów
Kategoria

Organizator

Klub Biegacza „GOCH” Bytów
Klub Biegacza „GOCH” Bytów