pixel

Beauty Days 2018

To będą zdecydowanie najpiękniejsze targi fryzjerskie i kosmetyczne podczas których będzie bity najpiękniejszy rekord Guinnessa.

Mowa o Beauty Days, czyli międzynarodowych targach fryzjerskich i kosmetycznych, które odbędą się między 21, a 23 września 2018 roku.  Będzie to już trzecia edycja znanego i chętnie uczęszczanego wydarzenia. Są to jedyne targi w Polsce na których można spotkać zarówno wystawców jak i odwiedzających z zagranicy. Silną grupę będą stanowić Wystawcy z Chin i Korei, a ponadto firmy m. in. z Włoch, Francji, Niemiec, Rosji, Czech i Ukrainy.

W trakcie pierwszego dnia targów organizatorzy przewidzieli nie lada atrakcję. W piątek 21 września oficjalnie będzie bity rekord Guinnessa na najwyższą fryzurę. Tak, nie przesłyszeliście się. Najwyższą, a nie najdłuższą!

Aktualnymi rekordzistami w tej kategorii są fryzjerzy z austriackiego zakładu KLIPP unser Frisör w Wels, w Austrii. W 2009 roku udało im się ułożyć fryzurę z włosów naturalnych i sztucznych, która mierzyła aż 2,66 metrów. Aby w Nadarzynie pod Warszawą podczas Beauty Days padł nowy rekord Guinnessa, nowa najwyższa fryzura musi mierzyć blisko 3 metry!

Nad rekordowym dziełem będzie pracować zespół profesjonalnych fryzjerów, który zadba o to, by stworzona fryzura spełniała wymogi Guinnessa, niezbędne do uznania rekordu.

Na wszystkich uczestników targów Beauty Days czeka mnóstwo atrakcji. Będą warsztaty, panele dyskusyjne, liczne stoiska wystawców z całego świata, spotkania z wpływowymi influencerami, bitwa na fryzury, bitwa na pędzle i spotkania z gośćmi specjalnymi: Mają Sablewską, Magdaleną Pieczonką, czy Darrynem Pitmanem. 

Podczas Targów wręczone zostaną nagrody dla wystawców Crystal Beauty i Partnerzy Targów, a odwiedzający wybiorą najpiękniejsze stoisko. Po raz pierwszy zostaną przyznane Nagrody Złoty Lotos dla najlepszych produktów eksponowanych podczas Targów Beauty Days.

Podczas trzech dni wypełnionych atrakcjami, Centrum Targowo- Kongresowe Ptak Warsaw Expo będzie czynne dla odwiedzających między 10:00, a 18:00. 

Targi - post

 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

21 wrz 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Ptak Warsaw Expo
Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Organizator

Ptak Warsaw Expo
Ptak Warsaw Expo