pixel

Bieg Śniadaniowy w Międzyzdrojach

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Guinnessa na największą porcję owsianki został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Największa owsianka.


Podczas Biegu Śniadaniowego w Międzyzdrojach, połączonego z Mityngiem Lekkoatletycznym im. W. Komara i T. Ślusarskiego, które odbędą się w piątek 17 sierpnia 2018 roku, znana firma zajmująca się produkcją zdrowej i naturalnej żywności – Melvit S.A. podejmie się próby ustanowienia rekordu Guinnessa na największą porcję owsianki.

Idea Rodzinnego Biegu Śniadaniowego promuje aktywny wypoczynek wśród turystów, prowadząc do zwiększenia ich aktywności fizycznej podczas wakacji. Celem biegu nie jest rywalizacja, a rekreacja, która polega na stworzeniu atmosfery masowego biegu. Nie przyznaje się nagród i nie prowadzi klasyfikacji, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak widać wybrana przez firmę Melvit S.A. kategoria idealnie wpisuje się w tematykę biegu. Wszyscy uczestnicy biorący udział w Biegu Śniadaniowym oraz w Mityngu Lekkoatletycznym, mieszkańcy miasta oraz przebywający akurat w Międzyzdrojach turyści będą mogli za darmo skosztować rekordowej owsianki, przygotowanej przez firmę Melvit.

Aby udało się pobić dotychczasowy rekord Guinnessa na największą porcję owsianki, który należy do mieszkańców Waterford w Irlandii, w Międzyzdrojach musi powstać ponad 1380 kilogramów śniadaniowego przysmaku.

Rekordowe przygotowywanie owsianki rozpocznie się na Skwerze przy Alei Gwiazd,o godzinie 9:00. 

Oceń ten rekord!

Data

17 sie 2018
Zakończone!

Czas

09:00 - 12:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB
Kategoria

Organizator

Melvit S.A.
Melvit S.A.