pixel
rekord w jeżdżeniu na hulajnodze

BijeMY hulajnogowy rekord

Już 11 stycznia 2020 roku w Toruń Plaza, od godziny 12:00 będzie można wziąć udział w oficjalnej próbie ustanawiania Rekordu Polski na najdłuższy dystans pokonany  na hulajnodze w sztafecie. Aby rekord udało się zdobyć, uczestnicy w każdym wieku – zarówno dzieci jak i dorośli musza wspólnymi siłami przejechać na hulajnogach łączny dystans 50 km. Nie ma znaczenia czy przejedziesz 100 metrów, czy 500! Każdy dystans jest na wagę złota, a właściwie rekordu!

Rekord Polski będzie ustanawiany, ponieważ organizatorom zależy na każdej godzinie, którą dzieci i młodzież, spędzą w ruchu i z daleka od smartfona, tableta, komputera i internetu. Trzeba pamiętać, że każdy ruch to zdrowie. Każda godzina spędzona razem to dobrze spędzona godzina. Każdy pomysł na odejście od smartfona to dobry pomysł. A rekord to najciekawsza forma spędzania czasu wolnego!

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom i będzie miał okazję wejść do elitarnego grona rekordzistów. Dodatkowo, osoba, która pokona w sztafecie 10-ty, 20-ty, 30-ty, 40-ty, 50-ty kilometr otrzyma bardzo ciekawą nagrodę niespodziankę od partnerów wydarzenia.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

11 sty 2020
Zakończone!

Czas

12:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Toruń Plaza
Broniewskiego 90, 87-100 Toruń, Polska
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży WĘDKA im. każdego Człowieka
Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży WĘDKA im. każdego Człowieka