pixel

Fit Life Expo 2017

Tym razem, niestety nie udało się ustanowić Rekordu Guinnessa w kategorii największaj ilość pojedynków w siłowaniu na rękę rozegranych w 24 godziny. Mamy nadzieję, że następnym razem, rekord zostanie uznany. 


W niedzielę 1. października, podczas drugiego dnia targów Fit Life Expo 2017 w Katowicach, uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję nie tylko zobaczyć zmagania mistrza armwrestlingu podczas oficjalnej próby ustanowienia rekordu Guinnessa, ale i sami wziąć w niej udział!

Rustam Babayev podejmie się wyzwania pobicia aktualnego wyniku w największej ilości pojedynków w siłowaniu na rękę rozegranych w 24 godziny. Obecny rekord należy do Iona Oncescu z Rumunii i wynosi 1024 rozgrywki.

Według wytycznych otrzymanych z londyńskiego biura Guinnessa, w próbie ustanowienia rekordu może wziąć udział każdy, kto ukończył 16 lat, przy czym osoby między 16. a 18. rokiem życia muszą przedstawić podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna zgodę na udział. Formularze do wypełnienia dostępne będą na miejscu wydarzenia.

Guinness wymaga ponadto, aby każdy z uczestników rekordu (przeciwników Rustama Babayeva) wpisał się na listę, uzupełniając podstawowe dane: numer startowy, imię i nazwisko, wynik pojedynku, czas rozgrywki oraz złożył podpis. Specjalne druki będą czekały na zawodników po rozegranym pojedynku. Na podstawie tego zestawienia oraz zeznań niezależnych świadków i nagrań, Guinness zweryfikuje nowe osiągnięcie. Nad przebiegiem każdej rozgrywki czuwał będzie doświadczony sędzia, dzięki czemu zapewniona zostanie rzetelność wyników.

Każdy, kto chce mieć swój udział w ustanowieniu nowego rekordu Guinnessa, jak i każdy miłośnik fitnessu i sportów siłowych oraz absolutnie każdy fan niezrównanego Rustama Babayeva musi stawić się na miejscu. Taka okazja nie zdarza się codziennie! W tym dniu to Katowice staną się stolicą sportów siłowych. Niech informacja o sukcesie całego przedsięwzięcia obiegnie świat!

Rustam Babayew - pojedynek

Rustam Babayev

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

01 paź 2017
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
plac Sławika i Antalla 1 40-166 Katowice, Polska
Kategoria

Organizator

GLOBAL CENTER GROUP SP. Z O.O. SP. K.
GLOBAL CENTER GROUP SP. Z O.O. SP. K.